نوشتن تبریز بازیکن تصویری استقلال

نوشتن: تبریز بازیکن تصویری استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رئیسی کنار نمی‌رود

به گزارش ایسنا، عبدالله ارجاعی در نشست خبری که عصر روز گذشته برگزار شد، اساس توسعه و پیشرفت در هر نظام را حاکم بر چند اصل دانست و گفت: یکی از مواردی که اساس پی

رئیسی کنار نمی‌رود

رئیسی کنار نمی رود

عبارات مهم : سیاسی

قائم مقام ستاد رئیسی در خراسان رضوی گفت: رئیسی آمده که بماند و کنار نمی رود.

به گزارش ایسنا، عبدالله ارجاعی در نشست خبری که عصر روز گذشته برگزار شد، اساس توسعه و پیشرفت در هر نظام را حاکم بر چند اصل دانست و گفت: یکی از مواردی که اساس پیشرفت بر پایه آن واقع شده است است فرهنگ هست، دوم اقتصاد و سوم سرمایه انسانی است.

رئیسی کنار نمی‌رود

وی افزود: موارد دیگری را هم بعضی ها می شمارند مانند توسعه و پیشرفت سیاسی و نظامی که این دو را می توان معلول سه علت اول دانست؛ یعنی اگر کشوری در حوزه اقتصاد و نیروی انسانی پیشرفت کرد، به تبع آن توسعه در زمینه نظامی هم به دست می آورد.

قائم مقام ستاد انتخاباتی رئیسی در خراسان رضوی، با بیان اینکه مردم به نسبت هزینه هایی که جهت انقلاب کرده اند چیزی عایدشان نشده، تصریح کرد: اگر سه ضلع جهت پیروزی انقلاب در نظر بگیریم، یک ضلع آن رهبری یا امامت بود، ضلع دوم مردم یا به عبارت بهتر امت بود و ضلع سوم ایدئولوژی و تفکر حاکم که در کشور ما اسلام هست. رهبر در انقلاب های دیگر هم داشتیم ولی هنگامی که نگاه می کنیم به طور مثال در بیداری اسلامی و کشورهای همسایه، انقلابشان بعضا رهبر داشت ولی امام نداشت و علت شکستشان همین بود.

به گزارش ایسنا، عبدالله ارجاعی در نشست خبری که عصر روز گذشته برگزار شد، اساس توسعه و پیشرفت در هر نظام را حاکم بر چند اصل دانست و گفت: یکی از مواردی که اساس پی

وی با بیان اینکه مردم نشان داده اند پای انقلاب هستند افزود: در 8 ماه فتنه که بعضی خسارات آن را برابر با 8 سال دفاع مقدس می دانند، مردم تمام کننده کار بودند. در سازندگی و اساس انقلاب محوریت با مردم بود و در فشارهای تحریم و موفقیت های بزرگ نظام این مردم بودند که نقش آفرین بودند.

قائم مقام ستاد انتخاباتی رئیسی در خراسان رضوی با بیان اینکه هیچ کس از اوضاع کنونی جامعه راضی نیست و با تاکید بر اینکه جامعه نیازمند عوض کردن است خاطرنشان کرد: یکی از شعارهای حجت الاسلام رئیسی عوض کردن به نفع مردم است که این عوض کردن باید هم در حوزه اقتصادی و هم در حوزه فرهنگی و سیاسی اتفاق بیفتد، ما در هر سه حوزه نیازمند عوض کردن در رویکرد و عوض کردن در اجرا هستیم.

وی در خصوص رابطه رئیسی و جمنا با اشاره به بیانیه ابتدایی ایشان اظهار کرد: ورود آقای رئیسی فراتر از جناح بندی های سیاسی در کشور است.

رئیسی کنار نمی‌رود

ارجاعی در پاسخ به این پرسش که آیا بین آقای قالیباف و رئیسی کسی کناره گیری می کند به نقل از تولیت آستان قدس تاکید کرد: حجت الاسلام رئیسی آمده اند که بمانند و کنار نمی روند.

وی در تصویر العمل به پرسش خبرنگاری در خصوص سوابق اجرایی رئیسی، با بررسی سوابق مدیر جمهورهای پیشین کشورمان مدعی شد: آقای رئیسی سابقه اجرایی فوق العاده نیرومند و اعتبار فوق العاده ای دارند و هیچکدام از مدیر جمهورهای اخیر چنین سابقه اجرایی نداشتند. چه کسی می گوید ایشان دارای سابقه اجرایی نیستند، آقای روحانی هنگامی که مدیر جمهور شدند چه سابقه ای داشتند، خاتمی مدیر یک وزارت منزل بودند، یک وزیر سابقه اجرایی بیشتری دارد یا 10 سال مدیر شرکت بازرسی کشور بودن که تمام وزارت منزل ها زیر نظرش هستند؟ حجت السلام رئیسی دو دوره معاون اول قوه قضائیه بودند.

به گزارش ایسنا، عبدالله ارجاعی در نشست خبری که عصر روز گذشته برگزار شد، اساس توسعه و پیشرفت در هر نظام را حاکم بر چند اصل دانست و گفت: یکی از مواردی که اساس پی

قائم مقام ستاد انتخاباتی رئیسی در خراسان رضوی در خصوص برنامه اقتصادی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: ما به دنبال احیا ظرفیت های از دست رفته طی یک برنامه 4 ساله هستیم که به فضل الهی طی یک برنامه 4 ساله در هر سال 25 درصد این کارخانه های تعطیل شده است قابل بازگشت هست. محور اقتصاد مقاومتی و ایجاد شغل جهت جوانان و ریشه کن کردن بیکاری است.

ارجاعی در تصویر العمل به مطرح شدن بحث کنسرت به وسیله یکی از خبرنگاران، این عنوان را جزو اولویت های مردم مشهد ندانست و مدعی شد: برنامه ما پیگیری به اولویت ها هست. در مشهد بیکاری و بیش از 3000 کارتن خوابش و کشف رود و آسیب های اجتماعی در اولویت هستند. از چند مشهدی پرسش کنیم در 10 اولویت اولش کنسرت را مطرح می کند؟

رئیسی کنار نمی‌رود

وی با مطرح کردن بحث نشاط جوانان افزود: هنگامی که پدر یک خانواده مسئله معیشت دارد آن خانواده شاد است؟ جهت خوش حالی و نشاط باید حداقل ها فراهم باشد؛ هنگامی که حداقلی وجود ندارد بیاییم حواس جوان را با چنین مسائلی پرت کنیم.

قائم مقام ستاد رئیسی در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: نگاه ما به انتخابات، امتحانات هست؛ هم جهت کاندیدها، هم مجریان و هم جهت مردم.

واژه های کلیدی: سیاسی | انقلاب | خراسان رضوی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs