نوشتن تبریز بازیکن تصویری استقلال

نوشتن: تبریز بازیکن تصویری استقلال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

به نبودن کی‌روش فکر هم نکرده‌ام! / تاج

به گزارش ایسنا، مهدی تاج بعد از برگزاری مجمع انتخابات هیات فوتبال لرستان در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به ماندن یا رفتن سرمربی تیم ملی اظهار کرد: ..

ادامه مطلب

بسکتبال نوجوانان غرب آسیا| پیروزی قاطع تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر عراق

تیم ملی بسکتبال نوجوانان کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقه های بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان برابر تیم عراق به برتری قاطع رسید. بسکتب..

ادامه مطلب

زمین لرزه ۴.۶ ریشتری هجدک کرمان را لرزاند

به گزارش جام جم آنلاین، زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۶ ریشتر راس ساعت هشت و ۳۸ دقیقه صبحگاه امروز هجدک را تکان داد. زمین لرزه ۴.۶ ریشتری هجدک کرمان ر..

ادامه مطلب

سردار سوار بر اسب شیطان ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.13

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.13/سردار سوار  بر  اسب  شیطان ! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.13/..

ادامه مطلب

قوچان‌نژاد عالی ترین گلزن فوتبال هلند در سال ۲۰۱۷

رضا قوچان‌نژاد با گلزنی در بازی برابر خرونینخن به رکورد جالبی در فوتبال هلند رسید. قوچان نژاد عالی ترین گلزن فوتبال هلند در سال ۲۰۱۷ عب..

ادامه مطلب

اظهارنظر عجیب مجتبی جباری راجع به سرمربی استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ مجتبی جباری در گفت و گو با روزنامه الوطن قطر اعلام کرد از کلوب استقلال پیشنهاد دارد. او در این باره می گوید: «پیشنهادهای زیادی ا..

ادامه مطلب

طلسم شکنی پرسپولیس در جهنم! ، برگه ماموریت در جیب سروش رفیعی

پرسپولیس و لخویا هر دو تغییراتی در سیستم و ترکیب خود جهت دیدار برگشت خواهند داشت تا منتظر طلسم شکنی پرسپولیس در نیمه شب سه شنبه باشیم. برگ..

ادامه مطلب

زمان شروع تمرینات پرسپولیس مشخص شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در دورهمی ناهاری که امروز سه‌شنبه با حضور بازیکنان بر پا کرده بود، وقت شروع تمرینات را شنبه آینده اعلام کرد زم..

ادامه مطلب

موسوی نایب قهرمان وزنه‌برداری آسیا شد

ایوب موسوی در آخر مسابقه دسته ۹۴ کیلوگرم قهرمانی آسیا دو مدال نقره و یک طلا به‌دست آورد و نایب قهرمان آسیا شد. موسوی نایب قهرمان وزنه بر..

ادامه مطلب

جدایی شماره 9 از استقلال قطعی شد

به گزارش خبرآنلاین،کاوه رضایی یکی از بمب های نقل و انتقالاتی منصوریان در لیگ شانزدهم بود. بازیکنی که گفته می شد با پرسپولیس قرارداد بسته، به یکباره به ارد..

ادامه مطلب